Kyberpsycho 2015

 

Národní centrum bezpečnějšího internetu za podpory Hlavního města Prahy, s podporou Ministerstva vnitra České republiky a společnosti CZ.NIC pořádal již 6. ročník odborné konference věnované problematice bezpečnějšího internetu.

Konference s názvem

"KYBERPSYCHO" – řešení kyberkriminality a elektronického násilí

byla v letošním roce zaměřena na poznatky z praxe odborníků pracujících s mládeží.

 

Datum konání: 23. listopadu 2015
Čas: 9.00 – 15.00 hod.
Místo konání: Magistrát hlavního města Prahy, Mariánské nám. 2, Praha 1

 

Vstup na konferenci je pro registrované účastníky zdarma. Hlavním tématem budou zkušenosti z praxe odborníků pracujících s dětmi, doporučení a prevence.

Obsah konference je rozdělen do tematických bloků:

  • Strategie kybernetické gramotnosti;
  • Výzkumná zjištění;
  • Praktická část – kazuistiky;
  • Digitální gramotnost – vzdělávání.

Konference cílí na řídící a pedagogické pracovníky, školní metodiky prevence, koordinátory prevence a asistenty prevence kriminality, pracovníky Policie ČR a Městské policie, zástupce orgánu sociálně právní ochrany dětí, Probační a mediační službu ČR a pomáhající profesionály.

Národní centrum bezpečnějšího internetu pravidelně pořádá odborné konference, které se věnují online kriminalitě a prevenci rizik, která při používání nových informačních a komunikačních technologií hrozí především dětem. Na konferencích se setkávají mediální odborníci, pedagogové, preventisté, zástupci politické reprezentace a širší odborná veřejnost. Cílem konferencí je otevřít odborný dialog nad ožehavou problematikou bezpečného internetu pro děti.

Jste zde: Úvod Konference Kyberpsycho 2015
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd