Konference NCBI

Aktuální informace o odborných konferencích
Národního centra bezpečnějšího internetu

Aktuálně

Ústavně-právní výbor Senátu Parlamentu ČR ve spolupráci se sdružením CZ.NIC a Národním centrem bezpečnějšího internetu pořádá odbornou konferenci na téma:

„Kyberkriminalita a ochrana soukromí“

 

Konference se věnuje očekávaným legislativním změnám v oblasti ochrany soukromí a osobních údajů.

 

Datum konání: 16. května 2017
Čas: 9:50 – 14:00 hod.
Místo konání: Jednací sál Senátu Parlamentu ČR, Valdštejnská ulice, vstup A, Praha 1.

 

Kapacita sálu byla naplněna, na konferenci se již nelze registrovat. Děkujeme za váš zájem.

 

Obsah konference je rozdělen do dvou tematických bloků:

I. Kybernetická kriminalita a ochrana soukromí

Dopolední blok je zaměřen na aktuální otázky kybernetické kriminality, základních definic a připravované legislativy na ochranu soukromí

II. Ochrana osobních dat – základ bezpečného internetu

Odpolední blok se zaměří na chystané legislativní změny v oblasti ochrany osobních údajů, koho a jak se změny budou týkat a jejich praktické dopady.

 

Vstup na konferenci je po registraci zdarma.

Účastníci konference si mohou na místě se slevou 50 % (za 160,- Kč) zakoupit tištěnou verzi knihy Jana Koloucha „Cybercrime“, která je v online verzi k dispozici v edici CZ.NIC na webu https://knihy.nic.cz.

Konference cílí na pracovníky Policie ČR a Městské policie, preventisty kriminality a další odborníky z veřejné správy, sociální pracovníky, pedagogy a metodiky ICT na školách, výchovné poradce, pracovníky veřejných a městských knihoven, zástupce NNO, zainteresovanou odbornou veřejnost a média.

Před zahájením konference dne 16. 5. 2017 se bude v přilehlém salonku Senátu PČR konat od 9.00 hod. tisková konference. Materiály z tiskové konference si můžete od termínu jejího zahájení stáhnout z odkazu uvedeného v článku zde.

 

Program konference si můžete stáhnout zde:

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Senat 2017_program.pdf)Senat 2017_program.pdf[Program konference v Senátu PČR dne 16.5.2017]207 kB
Jste zde: Úvod Připravujeme
DMC Firewall is a Joomla Security extension!